#1 2013-09-19 19:26:23

Luna

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-19
Posty: 18
Punktów :   

Przykładowa karta postaci

Imię: Imię może składać się z maksymalnie dwóch członów. Może być w innym języku, jednakże wtedy należy w nawiasach zdradzić nam tłumaczenie mienia kuca. Nie mogą się w nim pojawiać liczby czy znaki interpunkcyjne. Imion się nie zmienia, niezależnie od okoliczności i powodów. Imię które wybierzesz zostaje z Tobą do czasu końca Twojej podróży z forum.
Wiek: Kucyki starzeją się tak, jak ludzie, więc wpisanie wieku naszej postaci nie powinno sprawić problemów.
Płeć: Tutaj zdradzamy płeć naszego kucyka. Oczywiście może być on samcem lub samicą, klaczą bądź ogierem.
Wygląd: W tym punkcie dokładnie opisujemy wygląd naszej postaci. Była bym bardzo szczęśliwa, gdyby zostały wspomniane tam detale takie jak kolor oczu. W opisie ma się znaleźć co najmniej 5 zdań rozwiniętych.
Charakter: W tym punkcie nie chodzi o to, by wypisać kilka cech postaci, o nie. Tutaj trzeba się już wysilić. Ma to być bardzo szczegółowy opis zachowań klaczy bądź ogiera. Ważne jest to, aby potrafić utożsamić się z kucykiem o danym charakterze. Aż krew mnie zalewa, gdy doskonale widzę że kuc powinien według właściciela być wredny i oschły, natomiast jest miły jak baranek. Pamiętajcie o tym.
Historia: Kuc kiedyś musiał się urodzić, prawda? Musiał mieć rodziców, rodzinę, dom. Możecie się tutaj o tym rozpisać. Docenię historie które będą oryginalne. I mam do was prośbę: nie wymyślajcie wszyscy historii o tym, jak rodzice postaci zostali bestialsko zamordowani, a kuc musiał sobie radzić sam. To się już przejadło, naprawdę.
Umiejętności: Nie mam na myśli tutaj mocy takich jak czytanie w myślach. Bardziej myślę o zwinności, szybkości, umiejętności logicznego a zarazem szybkiego myślenia. Ale też nie przesadzajcie. Kuc nie potrafi biegać 600 kilometrów na godzinę!
Dodatkowe: Chciałbyś wspomnieć o czymś ważnym, lecz nie wiesz w którym punkcie to zrobić? Ten punkt jest całkowicie dla was. Możecie tutaj umieszczać wszystkie informacje o swojej postaci, jednakże o których nie wspomniał nikt w punktach.


http://iambrony.steeph.tp-radio.de/mlp/gif/tumblr_mfpsi4D1Xx1s1cmato1_500.gif?1358174224

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vaevictisclan.pun.pl www.bmw.pun.pl www.sna.pun.pl www.isha-koppikar.pun.pl www.tibia11.pun.pl